PREDAJŇA V BRATISLAVE JE K DISPOZÍCII IBA PRE VOPRED OBJEDNANÝCH KLIENTOV! Neváhajte ma preto kontaktovať. Ďakujem.
Neohodnotené

Tri-Featherweight pooperačná epitéza

Pooperačná prsná epitéza - textilná. 

Veľkosť
Strana
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom (1 ks) Na objednávku / dostupnosť Vám bude oznámená Na objednávku / dostupnosť Vám bude oznámená Na objednávku / dostupnosť Vám bude oznámená Na objednávku / dostupnosť Vám bude oznámená Na objednávku / dostupnosť Vám bude oznámená Na objednávku / dostupnosť Vám bude oznámená Na objednávku / dostupnosť Vám bude oznámená Na objednávku / dostupnosť Vám bude oznámená Na objednávku / dostupnosť Vám bude oznámená Na objednávku / dostupnosť Vám bude oznámená Na objednávku / dostupnosť Vám bude oznámená Na objednávku / dostupnosť Vám bude oznámená Na objednávku / dostupnosť Vám bude oznámená Zvoľte variant
Kód: 427/1 427/2 427/3 427/4 427/5 427/6 427/7 427/8 427/9 427/10 427/11 427/12 427/13 427/14 Zvoľte variant
Značka: Trulife
€19
Kategória: Pooperačné

Prsná epitéza je určená na nosenie ihneď po operácii prsníka až do doby, kým sa nezahojí chirurgické miesto. / v piemere ide o 6-8 týždňov, podľa toho ako sa rana hojí/. 

Rovnako môžete epitézu využívať aj počas oddychu, spánku alebo pri cvičení. Epitéza je symetrického tvaru a dobre drží svoj tvar, nakoľko náplň epitézy je pevnejšia ako pri iných textilných epitézach. 

Neodporúča sa epitéza nosiť priamo na tele a ani ju nosiť dlhodobo namiesto silikónovej, nakoľko je veľmi ľahká, mohli by vzniknúť rôzne problémy s chrbticou / symetria tela by nebola dlhodobo dodržaná /

Epitézu je vhodné vkladať do protetickej podprsenky alebo do svojej pôvodnej podprsenky s tým, že je nutné si epitézu prichytiť tak, aby ste sa cítili komfortne bez pocitu vypadnutia.  

Veľkosti: 

1-14

http://www.trulifebreastcare.com/product/leisure-post-surgery/616-tri-featherweight/