PREDAJŇA V BRATISLAVE JE K DISPOZÍCII IBA PRE VOPRED OBJEDNANÝCH KLIENTOV! Neváhajte ma preto kontaktovať. Ďakujem.

Cvičenie - ONKOPILATES

O tom ako veľmi je cvičenie zdraviu prospešné asi nie je nutné písať. 

Cvičenie nám pomáha udržiavať si nielen kondíciu ale najmä nám pomáha pozitívne myslieť. 

A práve preto, kedy inokedy je potrebné byť dobre naladený a mať pozitívne myšlienky, ak nie po zákroku...

A práve preto si dovolím predstaviť vám milé žienky Adrianu Suchánkovú, ktorá sa venuje ženám po mastektómii prsníka a pomáha im v tomto smere.  

Aďka je sama onkologická pacientka, sama si toto všetko prešla a vie o čom hovorí. 

Myslím, že je to tá správna osoba, ktorá vám bude vedieť poradiť a spoločne si užijete veľmi príjemné a zdraviu prospešné chvíle.  

Aďka si sama na sebe "vyskúšala" ako ťažko sa človek "zbiera" späť po liečbe.

Prešla si chemoterapiou, mastektómiou a aj ožarovaním. 

Aj na nej samozrejme toto všetko zanechalo následky. Samú seba potrebovala dostať späť a to nielen váhovo ale najmä psychicky. 

V tomto smere jej veľmi pomohol pilates, ktorý cvičila už niekoľko rokov pred diagnózou. Má s ním bohaté skúsenosti a čo je úplne TOP, že si všetko sama prežila na vlastnej koži. 

Cvičenie PILATESU je prinieslo veľa dobrého. Pilates je veľmi nápomocný najmä v rámci naťahovania skrátených šliach po zákroku a po ožarovaní . 

Pilates je skvelý a veľmi dobre pôsobí aj prevenčne proti lymfedémom, ktoré sú veľmi späté s mastektómiou. 

Aj preto sa Adriana aj so svojou priateľkou Evkou , dlhoročnou inštruktorkou jógy a pilatesu, rozhodli založiť  onkopilates

Táto skupinka je venovaná práve vám milé žienky. Cvičiť sa bude v Kultúrnom dome RUŽINOV a to v utorok o 16,00 hod., alebo vo štvrtok o 10,00 hod. 

Ste všetky vítané, pretože celý tento projekt je zameraný všetkým ženám, ktoré podstúpili mastektómiu a potrebujú pomocnú ruku v cvičení. 

Obe dámy vám pod ich drobnohľadom ukážu možnosti ako správne cvičiť a okrem toho nepochybujem, že spoločne prežijete pohodové a úsmevné momenty, ktoré vám všetkým dopomôžu k fyzickej a aj psychickej pohode. 

 

Cvičenie bude zamerané aj rehabilitačne, budete riešiť aj chronické bolesti. Ako bolo spomenuté, cvičí sa zatiaľ 2x do týždňa a to v utorok v podvečer a vo štvrtok doobeda. 

 

A preto, ak Ťa táto informácia oslovila, neváhaj kontaktovať priamo Aďku Suchánkovú a Evku Cigánkovú  na tel.čisle: +421 905 409439                                                                       adka pilates