PREDAJŇA V BRATISLAVE JE K DISPOZÍCII IBA PRE VOPRED OBJEDNANÝCH KLIENTOV! Neváhajte ma preto kontaktovať. Ďakujem.

Kto som....

                                                                  DSC_1135-Edit

KTO SOM ?

Som žena, ktorá sa snaží vrátiť sebadôveru ženám  s  onkologickým ochorením, hlavne s nádorovými ochoreniami prsníkov a po mastektómií.

Tejto práci som sa začala venovať v  roku 2013, kedy sme otvorili prvú predajňu v Piešťanoch. Koncom roka 2015 som predajňu presunula do Bratislavy, kde sa nachádzam do dnes. 

Som žena, ktorá sa na dennej báze stretáva s problémom nedostatku informácii týkajúcich sa žien, ktoré riešia nádorové ochorenie a nevedia sa dostať k základným informáciám ako môžu a budú môcť denne fungovať aj po odstránení prsníka / -kov. 

Rozhodla som sa preto, že moju pozornosť budem venovať najmä týmto informáciám, aby to mala každá žena aspoň o niečo ľahšie a vedela o všetkých dostupných možnostiach, ktoré má. 

Aj preto poskytujem konzultácie ešte pred nástupom do nemocnice a aj preto poskytnem informácie každej dáme, ktoré sa na mňa obráti a požiada o pomoc a podrobne vysvetlím ako fungujú prsníkové epitézy...

Aké sú dostupné varianty.

Ako správne epitézu vybrať, nosiť a užívať ju tak, aby priniesla žene nielen komfort a pocit pohodlia ale najmä aby pomohla zo zdravotného hľadiska tak, ako sa od epitézy očakáva... 

 

 

 

ČO PRINÁŠAM ?

  • informácie:
  •  - na čo má žena nárok,
  •  - ako postupovať,
  •  - na čo sa pýtať,
  •  - kde, kedy a od koho žiadať potrebné potvrdenia a doklady, 
  • individuálny prístup,
  • podpora a empatia,
  • rady a pomoc kedy a ako správne vybrať prsnú epitézu,
  • rady a pomoc ako správne vybrať protetickú spodnú bielizeň - od prvotnej kompresívnej do nemocnice až po športovú bielizeň pre stále aktívne ženy po mastektómii prsníka, 
  • brožúry, cvičenia a odporúčania. 

 

ČÍM SA ODLIŠUJEM?

Okrem osobného stretnutia a konzultácii, vám prinášam otvorené možnosti a dostupnosť výrobkov či už v podobe e-shopu, tak aj možnosť návštíviť prvnú špecializovanú predajňu na Slovensku. Nachádza sa v Bratislave, Poliklinika Šusteková, Šusteková 2.

Okrem výberu zdravotnej spodnej bielizne tam nájdete prsníkové epitézy, plavky, šatky, turbany, prípravky na podporu imunity a ďalšie pomôcky, ktoré sú určené na každodennú pomoc onkologickým pacientkám. 

 

INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP..

 

O ženu, ktorá ku mne príde, sa postarám v príjemnom prostredí. V priestore, kde vám poskytnem všetky informácie, dostupné možnosti, poradím a pomôžem. Zároveň vám pomôžem so správnym výberom všetkého čo potrebujete:

od prvotnej prsníkovej epitézy textilnej až po nadštandartné epitézy pre najnáročnejšie užívateľky. Všetko sa komunikuje individuálne. Na stretnutí u mňa máte priestor na rôzne otázky, informácie, rady. Podrobne sa venujem najdôležitejšej a základnej súčasti správneho výberu a to:  určenie správnej veľkosti. Každú ženu odmeriam a následne určíme veľkosť či už spodnej bielizne, tak vhodnej prsníkovej epitézy. Každá žena má možnosť odskúšania, konzultácie a výberu. OZ Zdravotná podprsenka má hlavný cieľ a to, informovať, poradiť, ponúknuť možnosti a ukázať ženám cestu ako ďalej.

 

VŠETKO POD JEDNOU STRECHOU...

 

Moja práca spočíva v tom, že sa snažím každej žene priniesť ucelenú ponuku a pomoc a myslím na všetko, čo žena s diagnózou potrebuje alebo bude potrebovať. Od prvej šatky, cez prvú pooperačnú epitézu, správnu zdravotnú spodnú bielizeň, rôzne doplnky,až po možnosť odporúčania k rekonštrukcii prsníka.

 

MOŽNOSŤ OBJEDNANIA SA NA PRESNÝ TERMÍN...

 

Nedokážete sa ku mne dostať počas štandartnej pracovnej doby?  Aj toto vieme vyriešiť. Stačí, ak zavoláte a vieme si dohodnúť a zladiť si navzájom možnosti stretnutia u mňa na predajni, v priestoroch na poliklinike. 

Snažím sa zabezpečiť maximálny komfort, všetky informácie k tomu, aby ste sa vedeli zorientovať v novej situácii, ako aj kvalitné služby a dostupnosť výrobkov najvyššej kvality. 

 

GARANCIA KVALITY!

 

Všetky výrobky, sú otestované  a odporúčané  ženami po mastektómii prsníka a to či už vo Veľkej Británii, Nemecku, Írsku a tak aj v Čechách a v Poľsku.

Všetky výrobky garantujú tú najvyššiu kvalitu. Všetky použité materiály  spĺňajú stanovené normy EU. Všetky ponúkané výrobky sú rovnako vyrobené v EU.

Kostice – flexibilné, certifikované kostice nestláčajú a nespôsobujú  podráždenie pokožky. Pri niektorých modeloch sú kostice nahradené inovatívnymi 3 D silikónovými drôtikmi.

Neobsahujú nikel –  všetky kovové elementy sú certifikované a neobsahujú nikel aby nespôsobovali rôzne kožné reakcie, podráždenia alebo dokonca alergie.

Ramienka - sú vyrábané z mäkkých materiálov, aby sa zabránilo dráždeniu pokožky. Pri väčších veľkostiach sú ramienka široké a vystužené tak, aby sa nezarezávali do pokožky. 

 

 

 

 

Nakoľko my ženy, sa chceme stále páčiťcítiť sa komfortnekaždej

situácii, prinášam ponuku výrobkov od etablovaných svetových výrobcov

spodnej bielizne

Mojím cieľom je ukázať ,  

že aj napriek nepríjemnému ochoreniu, sa stále môže  žena  cítiť komfortne

príťažlivo.