PREDAJŇA V BRATISLAVE JE K DISPOZÍCII IBA PRE VOPRED OBJEDNANÝCH KLIENTOV! Neváhajte ma preto kontaktovať. Ďakujem.
Neohodnotené

496 BodiCool Wave Teardrop

všestranný tvar kvapky 

symetrický

Veľkosť
Strana
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Na objednávku / dostupnosť Vám bude oznámená Na objednávku / dostupnosť Vám bude oznámená Na objednávku / dostupnosť Vám bude oznámená Na objednávku / dostupnosť Vám bude oznámená Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Na objednávku / dostupnosť Vám bude oznámená Na objednávku / dostupnosť Vám bude oznámená Na objednávku / dostupnosť Vám bude oznámená Na objednávku / dostupnosť Vám bude oznámená Na objednávku / dostupnosť Vám bude oznámená Na objednávku / dostupnosť Vám bude oznámená Na objednávku / dostupnosť Vám bude oznámená Na objednávku / dostupnosť Vám bude oznámená Zvoľte variant
Kód: 569/1 569/2 569/3 569/4 569/5 569/6 569/7 569/8 569/9 569/10 569/11 569/12 569/13 569/14 Zvoľte variant
Značka: Trulife
€120
Kategória: BodiCool Wave
BodiCool Wave 496
Novinka Tip

Prsníková epitéza je výnimočná tým, že jej zadná strana /vnútorná/ je plne potiahnutá špeciálnym TruCool gélom, ktorý poskytuje maximálny kontakt a prináša pokročilý chladiaci efekt.  Technológia WAVE podporuje cirkuláciu vzduchu medzi hrudnou stenou a tvarom prsníkovej epitézy. Pomáha znižovať teplotu v oblasti hrudnej steny až o niekoľko stupňov Celzia. Tvar kvapky je možné umiestniť do viacero polôh tak, aby čo najlepšie sedela.

Ľahký silikón a hodvábne jemný povrch epitézy Vám zaručia maximálny komfort a príjemný pocit počas nosenia. Obojstranné použitie. 

BodiCool prsná epitéza rieši dva základné problémy nositeľky a to sú : 

- teplo 

- hmotnosť 

Technologicky vyspelý dizajn s TruCool gélovou technológiou, poskytuje nepretržitý chladiaci efekt tým, že vstrebáva prebytočné teplo od hrudnej steny a  ukladá ho do prsnej epitézy. 

Veľkosti: 1-14