PREDAJŇA V BRATISLAVE JE K DISPOZÍCII IBA PRE VOPRED OBJEDNANÝCH KLIENTOV! Neváhajte ma preto kontaktovať. Ďakujem.
Neohodnotené

233 Adapt Air Balance

- NOVINKA 

vzduchom plnená prsníková epitéza KOREKČNÁ 

Veľkosť
Hrúbka
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Na objednávku / dostupnosť Vám bude oznámená (1 ks) Na objednávku / dostupnosť Vám bude oznámená (1 ks) Na objednávku / dostupnosť Vám bude oznámená (1 ks) Na objednávku / dostupnosť Vám bude oznámená (1 ks) Na objednávku / dostupnosť Vám bude oznámená (1 ks) Na objednávku / dostupnosť Vám bude oznámená (1 ks) Na objednávku / dostupnosť Vám bude oznámená (1 ks) Na objednávku / dostupnosť Vám bude oznámená Na objednávku / dostupnosť Vám bude oznámená (1 ks) Na objednávku / dostupnosť Vám bude oznámená (1 ks) Na objednávku / dostupnosť Vám bude oznámená (1 ks) Zvoľte variant
Kód: 1829/2 1829/3 1829/4 1829/5 1829/6 1829/7 1829/8 1829/9 1829/10 1829/11 1829/12 Zvoľte variant
Značka: AMOENA
€190
Kategória: AMOENA Adapt Air
233 Adapt Air Balance
Novinka Tip

- NOVINKA - revolúcia v prsníkových epitézach. 

 

Anatomicky tvarovaná epitéza trojúholníkového tvaru doplňuje chýbajúce tkanivo po celej ploche prsníka. Jemnými tenkými okrajmi nenápadne priľahne k telu a obnoví symetrický vzhľad. 

Predná strana z veľmi jemnej matnej polyuretanovej Super Soft fólie a poddajného InTouch Light silikonu. Stred epitézy je vyplnený flexibilnou vzduchovou komorou. Zadná strana z materiálu Comfort+, který neustále vyrovnává teplotné výkyvy pod epitézou a minimalizuje potenie.  Nosenie týchto epitéz je príjemnejšie, pokožka sa menej prehrieva a potí. 

 

Základná hrúbka korekčnej epitézy Balance Adapt Air MD 233 zodpovedá hrúbke epitézy Balance Natura MD 220, t.j.  1 - 2 cm. Pomocou pumpičky, ktorá je súčasťou balenia, je možné objem vzduchovej komory upraviť - zväčšiť podľa potrieb nositeľky. 

Túto korekčnú epitézu je možné odporučiť taktiež ženám, ktoré sa chystajú na rekonštrukciu prsníka 

 

PREDNOSTI

Dokonalá symetria vo všetkých okolnostiach  - integrovaný systém se vzduchovou komorou umožní přizpůsobit objem epitézy individuálním potřebám (tvar a změna hrudníku).

Výnimočná epitéza, ktorá sa prispôsobí hrudníku - pružná zadná strana epitézy dokonale prilne k nerovnostiam hrudníka a zaistí  príjemný pocit pri nosení. Epitéza ponúka maximálny komfort. 

Optimálna termoregulácia - zadná strana epitézy s patentovanou technológiou Comfort+ neustále reguluje teplotné výkyvy pod epitézou, minimalizuje potenie a ponúka tak pohodlie po celý deň. 

 

Veľkosti :  2 - 12