PREDAJŇA V BRATISLAVE JE K DISPOZÍCII IBA PRE VOPRED OBJEDNANÝCH KLIENTOV! Neváhajte ma preto kontaktovať. Ďakujem.

Bude nám cťou, ak sa nás rozhodnete poctiť návštevou a umožníte nám pomôcť vám pri hľadaní či už vhodnej epitézy alebo protetickej podprsenky.

Každej žene sa venujem individuálne. Počítajte s tým, že sa u nás zdržite minimálne 35 - 50 minút. S každou ženou sa dôsledne rozprávame o požiadavkách a potrebách, následne si vás premeriame a podľa toho už vyberáme vhodnú spodnú bielizeň, prsnú epitézu alebo plavky, tielká a podobne. 

Na našej predajni nájdete zastúpenie týchto svetových značiek:

ndx8pmlhxrjtv0hk484rhqidw6cfrt             logo_amoena         397878_292699107455422_2068549837_n          new2015_TrulifeLogo              

 

logo-1              home-a1_f2                Anita_care

 

Predajnňu nájdete na: 

POLIKLINIKA ŠUSTEKOVÁ, ŠUSTEKOVÁ 2, 851 04 BRATISLAVA.

 

POZOR, POZOR!
ZMENA otváracej doby na našej predajni v Bratislave!

Pon - Sob : na objednávku vopred  / znamená to, že som k dispozícii každý deň ale iba pre vopred objednané klientky/  - neváhajte sa preto objednať cez kontaktný formulár alebo e-mailom:  info@zdravotna-podprsenka.sk / 

 

 

 

V prípade, že si zvolíte kontaktovať ma cez telefón, prosím o trpezlivosť, nakoľko ak sa nedovoláte na 1x, bohužiaľ počas obsluhovanie nie je možné, aby som sa venovala aj telefonátom, preto Vás prosím, v prípade, že sa nedovoláte, kontaktujte ma cez kontaktný formulár. Každý večer sa venujem správam a e-mailom a snažím sa odpovedať na každý dotaz. 

Ďakujem za pochopenie! 

 

 

Malý návod ako sa k nám dostanete: 

kde_nas_najdete

Fotky pôvodnej predajne: /01-2016/  

preajna 2    predajna 1

predajna 3

 

Fotky upravenej predajne / 08-2016/ 

 

predajna