PREDAJŇA V BRATISLAVE JE K DISPOZÍCII IBA PRE VOPRED OBJEDNANÝCH KLIENTOV! Neváhajte ma preto kontaktovať. Ďakujem.

O nás

 

KTO SME ?

Sme ženy, ktoré sa snažia vrátiť sebadôveru ženám  s  onkologickým ochorením, hlavne s nádorovými ochoreniami prsníkov a po mastektómii.

Sme ženy, ktoré sa na dennej báze stretávajú s problémami, ktoré na začiatku síce nevnímame ako problém, avšak pri opakovaných nedostatkoch a neustálom podceňovaní, nám môžu veľký zdravotný problém priniesť.

Rozhodli sme sa preto, že našu pozornosť budeme venovať nielen ženám s už diagnostikovaným nádorovým ochorením, ale o to viac sa budeme snažiť venovať prevencii v podobe ponuky kvalitnej zdravotnej bielizne. 

 

ČO PRINÁŠAME ?

  • informácie:
  •  - na čo má žena nárok,
  •  - ako postupovať,
  •  - na čo sa pýtať,
  •  - kde, kedy a od koho žiadať potrebné potvrdenia a doklady, 
  • individuálny prístup,
  • podpora a empatia,
  • rady a pomoc kedy a ako správne vybrať prsnú epitézu,
  • rady a pomoc ako správne vybrať protetickú spodnú bielizeň - od prvotnej kompresívnej do nemocnice až po športovú bielizeň pre stále aktívne ženy po mastektómii prsníka, 
  • brožúry, cvičenia a odporúčania. 

 

ČÍM SA ODLIŠUJEME?

Okrem osobného stretnutia a konzultácii, vám prinášame otvorené možnosti a dostupnosť výrobkov či už v podobe e-shopu, tak aj možnosť návštíviť prvnú špecializovanú predajňu na Slovensku. Nachádza sa v Bratislave, Poliklinika Šusteková, Šusteková 2. Okrem výberu zdravotnej spodnej bielizne tam nájdete prsné epitézy, plavky, šatky, turbany, parochne, kompresívne návleky, kompresívne ponožky, kozmetiku a ďalšie pomôcky, ktoré sú určené na každodennú pomoc onkologickým pacientkám. 

Individuálny prístup

O ženu, ktorá k nám príde sa postaráme v príjemnom prostredí. V priestore, kde vám poskytneme všetky informácie, dostupné možnosti, poradíme a pomôžeme. Zároveň vám pomôžeme so správnym výberom všetkého čo potrebujete: od prvotnej prsnej epitézy textilnej až po nadštandartné epitézy pre najnáročnejšie užívateľky. Všetko sa komunikuje individuálne. Na stretnutí u nás máte priestor na rôzne otázky, informácie, rady. podrobne sa venujeme najdôležitejšej a základnej súčasti správneho výberu a to:  určenie správnej veľkosti. Každú ženu odmeriame a následne určíme veľkosť či už spodnej bielizne, tak vhodnej prsnej epitézy. Každá žena má možnosť odskúšania, konzultácie a výberu. OZ Zdravotná podprsenka má hlavný cieľ a to, informovať, poradiť, ponúknuť možnosti a ukázať ženám cestu ako ďalej.

 

Všetko pod jednou strechou

Naša práca spočíva v tom, že sa snažíme každej žene priniesť ucelenú ponuku a pomoc a myslíme na všetko, čo žena s diagnózou potrebuje alebo bude potrebovať.Od prvej šatky, cez parochňu, prvú pooperačnú epitézu, správnu zdravotnú spodnú bielizeň, rôzne doplnky,až po možnosť odporúčania k rekonštrukcii prsníka.

 

Možnosť objednania sa na individuálny termín

Nedokážete sa k nám dostať počas štandartnej doby? Aj toto vieme vyriešiť. Stačí, ak zavoláte a vieme si dohodnúť a zladiť si navzájom možnosti stretnutia u nás v priestoroch na poliklinike. 

Snažíme sa zabezpečiť maximálny komfort, všetky informácie k tomu, aby ste sa vedeli zorientovať v novej situácii,  ako aj kvalitné služby a dostupnosť výrobkov najvyššej kvality. 

 

GARANCIA KVALITY!

Všetky výrobky, sú otestované  a odporúčané  ženami po mastektómii prsníka a to či už vo Veľkej Británii, Nemecku, Írsku a tak aj v Čechách a v Poľsku.

Všetky výrobky garantujú tú najvyššiu kvalitu. Všetky použité materiály  spĺňajú stanovené normy EU. Všetky ponúkané výrobky sú rovnako vyrobené v EU.

Kostice – flexibilné, certifikované kostice nestláčajú a nespôsobujú  podráždenie pokožky. Pri niektorých modeloch sú kostice nahradené inovatívnymi 3 D silikónovými drôtikmi.

Neobsahujú nikel –  všetky kovové elementy sú certifikované a neobsahujú nikel aby nespôsobovali rôzne kožné reakcie, podráždenia alebo dokonca alergie.

Ramienka - sú vyrábané z mäkkých materiálov, aby sa zabránilo dráždeniu pokožky. Pri väčších veľkostiach sú ramienka široké a vystužené tak, aby sa nezarezávali do pokožky. 

 

Nakoľko my ženy, sa chceme stále páčiťcítiť sa komfortnekaždej situácii, prinášame ponuku výrobkov od etablovaných svetových výrobcov spodnej bielizne
Naším cieľom je ukázať ,  že aj napriek nepríjemnému ochoreniu, sa stále môže  žena  cítiť komfortnepríťažlivo.