PREDAJŇA V BRATISLAVE JE K DISPOZÍCII IBA PRE VOPRED OBJEDNANÝCH KLIENTOV! Neváhajte ma preto kontaktovať. Ďakujem.
Neohodnotené

EpiDerm Natural pásik 3,6x30cm

najobĺúbenejší produkt, strihateľný podľa potreby 

balenie
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Na objednávku / dostupnosť Vám bude oznámená Na objednávku / dostupnosť Vám bude oznámená Zvoľte variant
Kód: 502/1 502/2 Zvoľte variant
€36 €68 od €36
Kategória: EpiDerm Natural
EpiDerm Natural pásik 3,6x30cm
Novinka Tip

Tento rozmer silikónových plátkov je vhodný na prevenciu a liečbu hypertrofických a keloidných jaziev po abdominoplastike, C-sekcii a operácii žalúdka. Silikónové plátky EpiDerm Natural sú najnovšou inováciou spoločnosti Biodermis. Sú obohatené o mäkkú, elastickú tkaninovú vrstvu prírodnej farby, ktorá zabezpečí lepšie splynutie s pokožkou a pohodlnejšie nosenie.

S plátkami EpiDerm Natural si môžete aj v lete vychutnávať nosenie šiat či plaviek bez obáv, krásne prekryjú všetky pooperačné jazvy a zároveň poskytnú ideálny účinok na prevenciu a redukciu jaziev. Sú dostupné v rôznych tvaroch a veľkostiach, a vďaka vysokej flexibilite sa dokonale prispôsobia Vášmu pohybu.

Vysokú praktickosť zabezpečuje lepivosť plátku len z jednej strany, tkanina na povrchu chráni plátok pred prilepením k oblečeniu či iným povrchom a takisto spevňuje plátok, čím pomáha odolávať lúpaniu sa v rohoch. Plátok je výrazne tenší a dá sa ľahko narezať na menšie časti. Napriek tkanine sa dobre umýva, stačí ho jemne osušiť uterákom z nelepivej strany a lepivú stranu nechať voľne vyschnúť.

PLÁTKY SÚ ŠTANDARDNE BALENÉ PO 2 KS. JE VŠAK MOŽNÉ ZAKÚPIŤ SI AJ 1 KS.

ROZMER:

3,6 x 30 cm


POUŽITIE: Pred aplikáciou plátku EpiDerm Natural jazvu umyte a osušte. Odstráňte ochrannú fóliu na lepivej strane plátku a priložte na jazvu. Prvé použitie sa odporúča vyskúšať plátok na maximálne 2 hodiny, následne je potrebné umyť jazvu ako aj plátok a nechať voľne vysušiť. Následná aplikácia sa odporúča počas dňa a po 12 hodinách plátok opäť odstráňte, umyte jazvu aj plátok čistiacim roztokom a očistený a vysušený ho môžete priložte späť na jazvu.